RYOR na semináři představí nové alginátové masky

Semináře RYOR pro kosmetičky mají dlouholetou tradici, letos se bude konat již 17. ročník. Pokud jste se semináře již někdy zúčastnili, pak víte, že to není pouze o výrobcích RYOR, ale dozvíte se mnoho podstatných a zajímavých věcí.

Loni se seminář týkal především konopných složek v kosmetice, přístrojového ošetření, ale i konzervačních látek.

Letos se RYOR rozhodl zaměřit na alginátové masky, kdy prachový základ pro jednotlivé masky bude vždy identický, pouze dle potřeby klientky přidáte konkrétní směs s aktivní látkou. „Masku lze velmi snadno připravit a naaplikovat, dlouhodobě jsme účinky testovali nejen sami na sobě, ale i na klientkách, které pleť po aplikaci masky hodnotily mimořádně kladně“ říká Jana Gibišová, kosmetická specialistka firmy RYOR.

Příměsí do alginátového základu bude hned několik, zejména budou určeny pro zklidnění pleti, redukci vrásek, ale i problematickou pleť. Dalším z témat semináře bude hydratace, nejznámější hydratační látky představí vývojářka firmy RYOR Ing. Lenka Průšová.

O rozpoznání hydratované a dehydrované pleti bude hovořit přední dermatoložka MUDr. Andrea Vocilková a o úpravě obočí nejen z pohledu plastického chirurga pohovoří MUDr. Miroslav Krejča – ano, ten plastický chirurg, o kterém se říká, že nešije, ale vyšívá.

Téma, které na semináři nikdy nemůže chybět, jsou novinky RYOR, které si budete moci i vyzkoušet, a že jich letos opravdu je – od pánské kosmetiky, novinky v oblasti konopné kosmetiky až po nový balzám na rty s názvem Chameleon, který mění barvu dle pH rtů. Zabarví se tak u každého jinak. Veškeré výrobky si samozřejmě můžete na semináři zakoupit za akční ceny.

Nezapomeňte se včas na seminář přihlásit, míst je pouze 220.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 09-10.2017…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *