Australská certifikovaná bio kosmetika Mukti Organics si našla cestu na český trh

Zakladatelkou brandu je Mukti, průkopnice „green beauty“, která při vymýšlení složení každého produktu čerpá ze zkušeností získaných během studia komplementární medicíny. Zároveň je několikanásobnou držitelkou ocenění za inovativní kosmetické receptury.

Snad i proto je dnes tato australská bioaktivní pleťová a tělová kosmetika celosvětově ve vedoucím postavení v segmentu ekologických, luxusních a organických certifikovaných značek.

Filozofií značky je podle vlastních slov Mukti: „Navracet lidi zpět k přírodě, vytvářet zdravý životní styl a krásu.“ Brand nabízí přes 30 různých produktů s lehkými texturami, od hydratačních mlh přes séra až po pleťové krémy. Každý z nich je vyroben na bázi aloe vera gelu, který do pokožky proniká čtyřikrát rychleji než voda a svou cestu si najde až do nejhlubších dermálních vrstev, kde kůži hydratuje a zklidňuje. Jeho účinek je v každém výrobku Mukti Organics posílen jinou směsí olejů a extraktů z původních australských rostlin.

Díky vysoce koncentrovanému obsahu antioxidantů, vitaminu a peptidů v kosmetice Mukti Organics, dokáže australská péče pokožce dodat potřebnou výživu, regenerovat a revitalizovat ji a podobně jako botox ji také omladit. K tomuto účinku odkazuje samotný název značky.

Mukti v hindštině znamená znovuzrození a v sanskrtu osvobození se od nevědomosti adosažení konečného poznání. Komplexní zážitek z každé receptury je umocněn silným aromaterapeutickým účinkem.

Všechny produkty Mukti Organics lze pořídit i v kabinetních baleních určených k použití v profesionálních kosmetických salonech a spa. Kosmetika Mukti Organics je ručně vyráběná a balená do biofotonického skla. Je 100% udržitelná, etická, veganská a není testována na zvířatech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *