Další zajímavá akce Unie kosmetiček

První březnový pátek uspořádala Unie kosmetiček v Kaiserštejnském paláci na pražském Malostranském náměstí pro své členky i další zájemce odborný seminář.

Opět se setkal s velkým zájmem, protože kosmetičky a majitelky kosmetických salonů nechtějí ve svém oboru zakrnět, ale přejí si získávat informace důležité pro své podnikání.

O optimistický start se postarala PhDr. Laura Janáčková, CSc., se svou prezentací Od bezvědomí k sebevědomí. Účastnice semináře se dozvěděly hodně také samy o sobě, protože vtipně položené otázky je donutily se zamyslet i nad svými osobními vlastnostmi. Díky vtipnosti a pohotovosti paní doktorky se ze sálu často ozývaly výbuchy smíchu. Není proto divu, že většina účastnic akce hned po přednášce spěchala do předsálí, aby si pořídila její knihu a nechala si ji podepsat.

V následující prezentaci Boj za přirozenou krásu představil Pavel Jíša ze společnosti KP Medical, s. r. o., přínos technologie LPG Endermologie pro omlazení obličeje a formování postavy. Vysvětlil, jaký přínos by pořízení přístroje mělo pro rozšíření nabídky pro klientky a klienty kosmetických salonů.

Souvislostmi zažívání a půvabu se zabýval MUDr. Petr Hora, MBA v přednášce Vás genom, mikrobiom a krása. Se zájmem si účastnice semináře vyslechly rovněž prezentaci Ondřeje Bendla. Po loňské úspěšné přednášce Jak si chytře poradit se zavedením EET pro salony zvolil opět „technologické“ téma: Tajemství úspěchu moderního kosmetického salonu.

Zaslouženou pozornost vzbudily prezentace ing. Jany Harvanové Phytomer – špička v oblasti zeštíhlující péče, Štěpánky Podroužkové Přirozeně krásná s Mii nebo Semena Lipitskeho: Moderní metody v péči o suchou a zralou pleť. O závěr semináře se postarala JUDr. Jitka Oliberiusová z advokátní kanceláře Kaplan & Nohejl s přednáškou na téma Dopad nařízení o ochraně osobních údajů na kosmetičky.

Přestávek využily účastnice semináře nejen k občerstvení, ale také k předávání si zkušeností navzájem a zkoušení kosmetických produktů, které byly v rámci semináře vystaveny. Úspěšná akce byla ukončena předáním certifikátů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *