Jak směle tančit létem s krásnou a vyživenou pletí

V letních měsících naše pleť dostává zabrat. O to více se o ni musíme starat. Je velmi důležité ji dostatečně hydratovat i chránit před UV zářením.

To dokonale umí vyvážené recepty z kozích ingrediencí doplněné o účinnou látku z extraktu zlaté chaluhy Laminaria Ochroleuca. Vzácné složky kozího mléka obsažené v Kosmetice Capri zajistí potřebnou péči o sluncem vysušenou pleť.

Čerstvá Kosmetika Capri

Jedinečná kozí kosmetika působící v Česku již 25 let. Základem všech receptur jsou vzácné složky kozího mléka, doplněné surovinami mořského původu a rostlinnými extrakty. Produkty jsou vyvinuty a vyráběny nedaleko Prahy, jsou tedy lokální, vždy čerstvé, přímo k nakousnutí. Vysoký obsah kozího mléka, syrovátky a tedy i mléčných bakterií reguluje blahodárně mikrobiom lidské pokožky a právě tím jsou produkty výjimečné.

Pleť a slunečné dny

V létě je dobré mít se na pozoru před sluníčkem. I když zrovna úplně nepraží, UV paprsky na naši pleť tak jako tak září. Slunci není potřeba se vyhýbat úplně, dodává nám totiž vitamín D, který naše pleť i tělo potřebují. Ale délku pobytu na slunci je třeba přizpůsobit intenzitě záření a především správně volit kosmetiku a to hlavně tu, kterou nanášíme na obličej. Pro letní měsíce je skvělý 24 hodinový vitamínový krém Kosmetiky Capri s názvem FONTAINE, který doporučujeme 1 až 2 krát týdně doplnit o masku, ideální je VÝŽIVNÁ TVAROHOVÁ MASKA S MEDEM. S touto dvojicí můžete směle tančit létem.

Kosmetické salony

Domácí péči se určitě vyplatí podpořit profesionálním ošetření v kosmetickém salonu. Alespoň 1 x měsíčně je dobré vydat se do salonu a nechat se rozmazlovat. Kosmetika Capri spolupracuje se sítí kosmetických salonů po celé ČR. Je jednoduché si vybrat ten svůj na www.kosmetikacapri.cz. Svoji síť firma neustále rozšiřuje, takže pokud patříte mezi majitele salonů krásy, neváhejte a vyzkoušejte spolupráci.

 Letní dvojice přípravků na pleť

FONTAINE 24-HODINOVÝ VITAMÍNOVÝ KRÉM je výjimečný svoji lehkou, dobře roztíratelnou texturou s bohatým obsahem přírodních čerstvých buněk kiwi. Regeneruje, hydratuje a dlouhodobě chrání pleť před vlivem škodlivých látek z prostředí. Kromě zlaté chaluhy obsahuje účinné látky vitamín E, vitamín C, hydrolyzovanou mléčnou bílkovinu, extrakt z lístků olivovníku, avokádový olej a samozřejmě vysoký podíl syrovátky a tuku z kozího mléka. Krém sjednocuje tón pleti a předchází vzniku vrásek. Jeho cena je: 598 Kč/50g.

VÝŽIVNÁ TVAROHOVÁ MASKA S MEDEM změkčuje a regeneruje pokožku a navrací ji přirozený tón. Vysoký obsah přírodních antioxidantů chrání pleť před poškozením i před negativními následky způsobenými slunečním zářením. Je vhodná pro všechny typy pleti, obzvláště citlivou a dehydratovanou. Obsahuje přírodní tvaroh z kozího mléka, máslo z kozího mléka, včelí med a vitamín E. Maska dokonale regeneruje, podporuje prokrvení kůže, pozitivně ovlivňuje kvalitu pleti a zpomaluje její stárnutí. Aplikovat stačí 1–2 x týdně na dobu 15 až 20 minut. Její cena je: 398 Kč/100 g.

 

Oba produkty a mnoho dalších k dostání na e-shopu: www.kosmetikacapri.cz.

——————–

O Kosmetice Capri

Přípravky Kosmetiky Capri se vyrábí v obci Čím u Nového Knína, jsou lokální, nezatěžují výrobou životní prostředí, obaly jsou 100% recyklovatelné, podporují obnovu a zachování živočišného druhu – koz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *