Spa resort Tree of Life – půvab moderních lázní

Dobře víte, že vám chladné dny ubírají na síle i na náladě, a proto hledáte místo či atmosféru, která vás přenese do tepla a pohody?

Pokud si chcete opravdu odpočinout a zažít něco neobvyklého, přijeďte do Spa resortu Tree of Life. Tree of Life je vlajkovou lodí společnosti Lázně Bělohrad a.s. a najdete jej uprostřed kouzelné přírody východních Čech.

Tree of Life je luxusní hotel s vynikajícím lázeňským a wellnessovým zázemím. Procedurální část resortu nabízí celý komplex individuálních lázeňských procedur, bazén a fitness aktivity. V originálním Organic Spa si můžete dopřát různé druhy saun či parní lázeň a v Garden Spa můžete pod širým nebem odpočívat v teplé vířivce. Pohybová laboratoř donutí vaše svaly pracovat správným způsobem a Beauty Spa vám nabídne široké spektrum kosmetických procedur pro celé tělo.

Zbavte se únavy, stresu a přebytečných kil

Lázně Bělohrad vám díky své stotřicetileté historii umí nabídnout ideální kombinaci léčebného a rekondičního lázeňství. A Spa resort Tree of Life z těchto letitých zkušeností těží. Rekondiční programy staví na jedinečné slatině, vodoléčbě, masážích a řadě terapií, které přinášejí úlevu bolavým svalům a kloubům. Praktikujeme celostní přístup a snažíme se obnovit nejen fyzickou sílu, ale i energii a chuť do života.

Vytvořili jsme řadu programů, které pomáhají ve specifických situacích, např. během těhotenství, klientům s únavovým syndromem, klientům s nespavostí a v neposlední řadě i v boji s nadváhou. Sofistikovaný a léty prověřený SLIM program je magnetem hlavně pro zahraniční klientelu.

 

Pohodlné pokoje, kolonádní chodby a zázemí pro firemní akce

Spa resort Tree of Life překvapí vysokým standardem ubytování a elegantními prostorami kolonádních chodeb.  Hotel nabízí komfortní dvoulůžkové pokoje s velkou koupelnou a příjemným interiérem. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do parku a klimatizaci. Nároční hosté ocení i prostorné apartmány s pracovním koutem a čajovou kuchyňkou.

Pokud jste milovníci dobrého jídla, pak určitě oceníte i skvělou gastronomii. Restaurant Vernissage nabízí všechna jídla formou teplých a studených bufetů a denně vás překvapí svou „show kitchen“ nabídkou. Ochutnáte zde regionální speciality, pokrmy mezinárodní kuchyně a můžete si vybrat i SLIM menu, které sestavují nutriční terapeuti. Zážitek z výborného jídla umocní pestrá nabídka kvalitních vín a destilátů.

Nabízíme vám i důstojné prostory pro uspořádání různých společenských akcí – romantických svateb, odborných konferencí, firemních i rodinných oslav či team building aktivit. Vyberete si z nabídky vhodných místností a interiér přizpůsobíme vašim požadavkům. 

I okolí vás překvapí

Tree of Life  leží v těsné blízkosti malého jezera a jeho břehy i vodní ptactvo jsou oblíbeným cílem vycházek všech hostů. Přilehlý přírodní park se slatinnými jezírky nabízí pohled na léčivý zdroj v jeho přírodní podobě a nedaleké tenisové kurty a minigolf jsou k dispozici lázeňským hostům.

Resort je ideálním výchozím bodem pro vycházky, výlety a cyklistiku.  Navštívit můžete nedaleké ZOO a safari ve Dvoře Králové, zámek Kuks anebo si můžete vyrazit na túru po hřebenech Krkonoš. Náš personál vám pomůže s výběrem vhodného výletu tak, abyste si jej co nejvíce užili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *