Injekce mládí

Po zimě bývá pleť unavená, matná, jakoby bez jiskry. Rozzářit ji může SkinBooster, kombinované ošetření, které jí dodá hlavně chybějící hydrataci a odstraní známky stárnutí.

SkinBooster, tedy povzbuzení nebo posilovač pleti, je jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace unavené a suché pleti, protože ji hydratuje hloubkově a zevnitř.

Použít se dá na obličej, dekolt, krk i ruce a existují i prostředky na vlasy nebo obočí a řasy. Její efekt lze ještě posílit například aplikací botulotoxinu, injekčními výplněmi, nitěmi a mezoterapií.

Takový zákrok už patří do rukou dermatoložky, protože se při ní narušuje integrita pokožky. Je tedy jasné, že toto anti-agingové ošetření se nezvládne během jedné návštěvy.

Dobře napitá pleť

Základem tohoto ošetření je hloubková aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové tenkými jehličkami nebo kanylkou. Její výhoda je nejen v tom, že jde o látku tělu vlastní, ale také v tom, že na sebe dokáže až neuvěřitelně vázat vodu. Odbornice ze široké škály materiálů vybírá podle toho, zda je potřeba doplnit objem, nebo obličej modelovat. Zrušit se tak můžou i kruhy pod očima a zvětšit rty. Právě kombinace materiálů a to, že díky svému složení dokážou aktivní látky řešit konkrétní problém, zanechává SkinBooster pěkný efekt.

Bezprostředně po ošetření je prakticky hned možné vrátit se do běžného životního režimu. Jehličky jsou tak tenké, že vpichy mizí téměř okamžitě. Co je ovšem skvěle viditelné, je to, že pleť je svěží, pevnější a pružnější. Ke slovu může přijít také botox, ideální na odstranění „mračivky“ na čele. Nyní je základní modelace hotová. Zpevnění a omlazení vydrží po dobu až dvanácti měsíců. Kdo touží po ještě větším anti-agingovém efektu, může si přidat další kroky.

Nastřelená hydratace

Za zhruba čtyři týdny je možné v případě touhy po dalším „posilování“ pleti pokračovat. Dílo doplní nitě. Ideální jsou na marionety, kdy po aplikaci dokážou perfektně zvednout koutky úst. „Prošít“ se ale dá skoro celý obličej včetně krku. Vlákna opatřená zoubky se o lifting postarají hlavně tím, že podkoží traumatizují, takže ho vybudí k novotvorbě kolagenu. A právě tím se pokožka vypne a vyhladí. Po tomto ošetření je nutné nosit minimálně týden nepřetržitě kompresní návlek, aby se nitě uchytily na správném místě.

Poslední slovo pak řekne mezoterapie. Jde o velmi účinný zákrok, při kterém se aplikuje speciální regenerační roztok s přídavkem kyseliny hyaluronové (doplněný o znecitlivující složku) hlavně do jemné pokožky v okolí očí nebo do celého obličeje. Probíhá přístrojem Vital Injector se speciální koncovkou nabízející ve velké rychlosti až osm set vpichů do kůže. Vrcholný efekt zákroku nastane přibližně za pět dní, až zmizí tečky po „nástřelu“ a pleť nasákne vodu. Výsledkem je intenzivní hydratace s následným vyhlazením a zpevněním pokožky, která vydraží cca deset měsíců.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 03-04.2020

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *