Kosmetika&Wellness květen-červen je v prodeji od 24. května

Třetí vydání letošního roku přináší opět novinky ze světa kosmetiky, péče o pleť, rady, jak připravit své tělo na zimu, informace o omlazovacích zákrocích a mnoho dalších praktických rad.

V tomto čísle se můžete začíst např. do těchto článků:

  • Pleťové UFO přistálo: revoluční maska, která kombinuje světelnou LED terapii s kryoterapií, termoterapií a T-Sonic pulzací aktivovanou skrze chytrý telefon.
  • Omlazení v přímém přenosu: Reportáž z ošetření přístrojem Duolift Sequential.
  • Jak vést úspěšný salon: Na cestě k úspěchu vás provede v 1. části seriálu marketingový poradce Radim Anděl.
  • Poselství z Monaka: V dubnu proběhl 16. ročník Světového kongresu estetické a anti-agingové medicíny AMCW. Co přineslo setkání odborníků?
  • Úsporné, a přesto efektní líčení: Objevte novou generaci produktů, které lze libovolně kombinovat a mixovat. Líčení bude pro vás hračkou.
  • I pleti chutnají vitaminy: Stejně jako potřebuje občas vitaminový doping vnitřní část našeho těla, ke kráse přispěje i zvenku.
  • (Ne)vinné pihy a znaménka: Věnujete svým pigmentovým skvrnám dostatečnou pozornost? Víte, zda jsou opravdu všechny nevinné?

Kosmetika&Wellness není běžný lifestylový časopis; jeho snahou je stát se průvodcem světem kosmetiky a relaxace nejen pro koncové čtenářky, ale také pro majitelky kosmetických salonů, které ho můžou nabídnout ke čtení svým klientkám.

Časopis je k dispozici v tištěné podobě a v elektronické verzi na portálu http://kosmetika-wellness.cz/

Chcete-li dostávat časopis pravidelně v tištěné podobě, využijte možnost předplatného na http://kosmetika-wellness.cz/objednavka-casopisu-kosmetikawellnes/.

Zajímavé čtení  přeje

Tým Kosmetika & Wellness

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *