Ladnost a síla tygřího oka

Jednou z nejzajímavějších akcí,  kterou pořádala UNIE KOSMETIČEK, bylo MAKE-UP Mistrovství ČR, kam postoupilo šest finalistek z Make-up Master Cup 2019.

Make-up Mistrovství ČR se konalo na hlavním pódiu v rámci podzimního spojení veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Akce se mělo možnost účastnit velké množství diváků a fanoušků. Téma soutěžního klání bylo Tygří oko: Koncentrovaná infuze zlata, jantaru a zemité palety valérů hnědé probudí k životu i tak mrtvou substanci, jakou je nerost. K jiskrnému pohledu šelmy i hladkému polodrahokamu zvanému „tygří oko“ neodmyslitelně patří neklid, tep, odhodlanost a sebevědomí.

Vizážistky se nebály širokého spektra lesklých tónů naturálních barev v odstínech hnědé, zelené, černé, zlatavé či béžové. Využily ostrých i jemnějších linií prastarých zvířecích vzorů, které příroda vytvořila. V odborné porotě zasedli: Anna Menzelová, Markéta Davidovich, Pavel Bauer, Margita Skřenková a Filip Novák.

Porotci hodnotili už během soutěžních třiceti minut konturování, nalíčení obočí, očí a rtů. Po uplynutí stanoveného času se zaměřili na celkový dojem: vystižení tématu, sladění dokonalosti líčení s typem modelky, doplňky, účesem a oděvem, vystupování modelu. Výsledek jejich hodnocení zněl:

  1. místo Lenka Králíčková
  2. místo Nikol Mrnuštíková
  3. místo Tina Balogová

Další soutěžící byly: Světlana Benedíková, Barbora Faltusová a Lenka Přibáňová.

Generálním partnerem MAKE-UP Mistrovství ČR byla společnost ABF, a. s. Vítězky obdržely hodnotné dárky od hlavních partnerů soutěže, kosmetických značek Malu Wilz, MiiCosmetics a Arabesque. Hlavní cenou pro vítězku je vstup na mezinárodní mistrovství EUROPEAN MAKE-UP AWARD Expert, které se bude konat 6. března 2020 při příležitosti Beauty Düsseldorf na téma SPIRIT OF SOUL.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 11-12.2019

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *