Masky vám zvednou náladu a projasní pleť

Pleťové masky jsou pro pleť velmi přínosné a dokážou pokožku uvést do téměř optimálního stavu a krásně projasnit. Proto by se jejich používání mělo stát pravidelnou součástí domácí péče každé ženy, která má zájem se o svou pleť dobře starat.

Prostřednictvím masek dochází jednak k rychlejšímu zapracování aktivních látek z předchozích přípravků do hlubších vrstev pokožky a také k jejich intenzivnějšímu využití.

Masky často využíváme i v součinnosti s různými specifickými krémy či séry k intenzivní revitalizaci kůže a dosažení optimálního výsledku. Samozřejmě, že i masky obsahují další účinné složky, které podpoří přirozené fyziologické funkce, pokožku projasní, zjemní a oživí. Po sejmutí masky máme příjemný pocit hebkosti a hlavně omlazení, což často podpoří i dobrou náladu.

Výběr masek je široký a v domácí péči se nejvíce osvědčila aplikace krémových masek, která je rychlá, jednoduchá a přináší skvělé výsledky. „V zimním období je vhodné aplikovat jednou týdně kvalitní hydratační masku, neboť chlad, vítr a mráz způsobuje rychlejší odpařování vody,“ zdůrazňuje Alena Kimlová, hlavní kosmetička GERnétic a pokračuje: „Velmi příjemné výsledky získáte z masky Hydra Ger. Účinné složky posilují kožní bariéru, zamezují předčasnému odpařování vody a díky obsahu důležité látky homarin je udržován optimální obsah vody v buňkách. Fosfolipidy podporují obnovu přirozeného hydratačního faktoru NMF. Maska navíc doplňuje minerální látky, které dodají pokožce energii, výtažky z kvasnic doplní vitamíny skupiny B. Velmi vítaný je liftingový efekt a krásné stažení pórů. Maska Hydra Ger je produkt nabitý mnoha účinnými složkami a je vhodný pro každý typ pleti v každém věku.“

Pro zralejší typ pokožky je doporučována maska Masque Marin. Je určená k intenzivní revitalizaci, regeneraci, zpevnění a oživení pleti. Doplňuje do pokožky především minerální látky získané z mořských surovin, mandlový olej zajistí potřebné lipidy a je zdrojem důležitého vitamínu E, který v pokožce zabezpečuje ochranu před volnými radikály, tedy i před vznikem předčasných vrásek.

Je vhodné pod tuto masku aplikovat i některé ze speciálních sér, například Mito Spécial+ nebo Cells Life. Pak je výsledný efekt opravdu maximální. Maska je velmi vhodná k přípravě pokožky na hlubší nalíčení, může též sloužit jako první pomoc v případě, že jste unavená, nemáte čas si odpočinout a musíte se zúčastnit společenské akce, či důležité schůzky, kde chcete opravdu hezky vypadat. Masku lze nanášet jedenkrát týdně pro běžnou péči, nebo podle potřeby.

Na aplikaci masek v domácí péči doporučujeme vyhradit si dostatek času, vytvořit si rituál, který budete pravidelně opakovat. K tomuto rituálu je vhodné přidat i ošetření pokožky celého těla. Dopřejte si relaxační koupel s koupelovou solí Sels de Bain. Po koupeli ošetřete pokožku hydratačním tělovým mlékem Lait Corps Douceur, na očištěnou pleť aplikujte masku a uložte se na 20 minut do pohodlné polohy k odpočinku.

Zavřete oči, poslouchejte příjemnou hudbu, dejte si lahodný čaj. Nemyslete na ještě nesplněné úkoly, které vás čekají. Po odpočinku masku odstraňte vodou a pokožku ošetřete vhodným krémem. Nepovažujte tento čas za ztracený. Zklidnění a odpočinek přinese vašemu tělu jenom samá pozitiva, upevní váš zdravotní stav, a vše vám pak půjde mnohem lépe od ruky.

Zdroj: Kosmetika GERnétic, www.gernetic.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *