Nechte si narůst novou kůži!

Než začnete uvažovat o likvidaci vrásek, řešit ztrátu objemu nebo pevnost kůže, vyplňte svou pokožku zevnitř: mezoterapie růstovými faktory AQ Skin Solutions pomůže hluboce hydratovat a ozdravit pokožku zevnitř, vypnout a dokonce vyřešit nejrůznější kožní defekty.

Mezoterapie patří mezi známé a oblíbené terapie a doporučuje se pro zlepšení kvality pokožky i při řešení celé řady problémů pleti. Ošetření AQ Skin Solutions při mezoterapii technikou „mikroneedlingu“ však namísto obvyklé kyseliny hyaluronové, kmenových buněk či plazmy používá růstové faktory lidského původu, které dokáží působit cíleně přímo v buňkách, kde jsou zapotřebí. Dlouhodobě tak hydratují pokožku, dodávají plnější vzhled, ale také výrazně zlepší kvalitu kůže při problémech, jako jsou pigmentové skvrny, jizvy po akné a další.

Důležití prostředníci

Nepůsobí na povrchu, ale vytvářejí přímo nové kožní buňky. Tato inovativní metoda je založena na technologii lidských růstových faktorů (odvozených z kultivovaných buněk). Růstové faktory patří do skupiny specifických proteinů, které fungují jako důležití prostředníci v komunikaci mezi různými typy buněk, a přirozeně se vyskytují v lidském těle, konkrétně ve fibroblastech. Hrají tak důležitou roli při zvyšování buněčné produkce, při dělení buněk, tvorbě krevních cév i při tvorbě kolagenu a elastinu.

Kůže ročně ztratí asi 1 % své tloušťky, a toto procento ještě zvyšuje sluneční záření, oxidační stres nebo škodliviny (tabák, cukr ad.). Tyto evoluční procesy lze zpomalit nebo dokonce zvrátit právě přidáním specifických růstových faktorů. Musí být ale lidského původu, a nikoliv umělé nebo vyrobené z rostlin, jako v obvyklých přípravcích na trhu. Na základě těchto podmínek společnost AQ Skin Solution vytvořila jedinečnou koncentrovanou směs růstových faktorů.

Od popálenin k omlazení

Technologie GF (Growth Factor) byla objevena při léčbě hojení ran a regeneraci buněk u těžkých popálenin 3. stupně. Lékařský výzkum prokázal, že je-li správně indikována patentovaná technologie růstového faktoru z lidských buněk, dokáže zvrátit proces buněčného stárnutí, zvyšuje přirozený proces obnovy pokožky, vlasových folikulů a působí i na vaginální sliznici.

Metodu pro rychlé a účinné omlazení buněk vytvořil doktor Al-Qahtani, který při své lékařské praxi využíval růstových faktorů k hojení poraněné tkáně a vytváření umělých kožních štěpů. Odhalil tak, že hlubokou penetrací mikrojehličkami lze ještě zvýšit účinnost růstových faktorů. A tak přišla na svět řada přípravků pro použití v ordinacích i kosmetika na domácí použití: sérum na pleť a oční okolí, pro opětovný růst řas, i sérum pro hydrataci a omlazení vaginální sliznice, které se dnes využívají ve více než 52 zemích.

Jako ošlehaná větrem

Doktorka Dahbia Touhlali, dermatoložka specializovaná na anti-agingovou medicínu a mikrovýživu, praktikuje tuto metodu v Nice a nabízí péči zacílenou na danou problematiku. Náplň její práce v ordinaci tvoří ošetření jemných linek a vrásek, rozšířených pórů, prozáření pleti, léčba akné, pigmentových skvrn, jizev a strií.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 07-08.2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *