Nové trendy ze světa krásy a zdraví nabídne jarní veletrh FOR BEAUTY

Nejznámější veletrh krásy v České republice FOR BEAUTY se blíží jako přicházející jaro. Nenechte si ujít novinky z beauty světa. Veletrh FOR BEAUTY nabídne to nejzajímavější z oboru kosmetiky, kadeřnictví, nehtového designu a zdravého životního stylu 8.-9.dubna 2022 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pořadatelem veletrhu je společnost ABF.

Je čas probrat se ze zimního spánku a prozkoumat aktuální trendy v beauty oborech. S tím vám zaručeně pomůže pestrá škála vystavovatelů veletrhu FOR BEAUTY. Většinu výrobků zde navíc pořídíte s báječnými veletržními slevami. Hlavní partner veletrhu Make-Up Institute Prague nabídne návštěvnicím opět velmi žádaný make-up point, ve kterém se můžete nechat zdarma nalíčit. A opět se můžete těšit na kreativní makeup show. Makeup artisti, lektoři i absolventi institutu budou vytvářet na modelech fantazijní make up a vy můžete sledovat celý průběh od začátku až do konce.

V rámci jarního veletrhu Make-Up Institute Prague představí také novou makeup značku PAESE v rámci samostatné expozice. Tato trendy moderní značka vyznává slow cosmetic, pracuje s přírodními ingrediencemi a eco obaly.

Novou tváří veletrhů pro rok 2022 se stala osobitá zpěvačka a herečka Bára Poláková. Bára používá a zbožňuje kosmetiku značky Weleda a nám je ctí, že právě Weleda nyní patří spolu s Make-up Institute Prague mezi hlavní partnery veletrhu FOR BEAUTY.

Veletržní premiéru na jarním veletrhu bude mít jedna z nejzkušenějších značek profesionální vlasové kosmetiky na světě Londa Professional. Představí zde novou řadou C.A.L.M, která okamžitě zklidňuje pokožku hlavy během a po barvení. Aktuální trendy odstíny pro vaše nehty  nabídne světová značka OPI. Představí zde laky pro domácí manikúru i pro salónní použití a chybět nebude ani novinka Nature Strong, jejich první lak přírodního původu. Pokud toužíte po extravagantní hřívě, nesmíte u nás chybět. Bohyně barev Nikola Pavlíčková vám ve své expozici Colour by Nikola zodpoví jakékoliv dotazy na toto téma. A těšit se můžete také na další vystavovatele zvučných jmen, mezi kterými nechybí značky Ryor, Havlíkova přírodní apotéka, Glamour Lashes, Saloos, GIGI Laboratories, BLOOM HAIR, pHformula, Syncare Plus, SKINSO, Enii Nails, BrillBird, MarilyNails, Indigo Nails
a mnohé další.

Atraktivní budou i prestižní soutěže. Nadchne vás zajisté 12. ročník profesionální soutěže v nehtovém designu a nail artu Czech Nail Cup, kdy celkový vítěz postupuje do honosné londýnské soutěže Nailympia 2022. A cool bude i 3. ročník mezinárodní holičské soutěže Barber Battle s postupem na Mistrovství Evropy v barberingu.

Pořadatelem veletrhu je společnost ABF. Záštitu veletrhu poskytla Unie kosmetiček. Partnerem veletrhu je Asociace kosmetických a kadeřnických oborů. Veletrh je vhodný pro širokou veřejnost i pro odborníky. Aktuální informace najdete na webových stránkách www.veletrhkosmetiky.cz.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O VELETRHU

8.–9. 4. 2022

PÁTEK           10.00 – 18.00 hod.
SOBOTA        10.00 – 18.00 hod.

PVA EXPO PRAHA v Letňanech

VSTUPNÉ

 • ZÁKLADNÍ v době konání veletrhu: 150 Kč
 • PŘEDPRODEJ: 120 Kč (dostupné do 7. 4. 2022 do 23:59:59 hodin na vstupenky-pva.cz)
 • ZLEVNĚNÉ: 120 Kč (odstupné do 9. 4. 2022 do 17:59:59 na veletrhkosmetiky.cz/sleva)
  – držitel karty Lítačka
  – student – po předložení studentského průkazu
  – studenti – po předložení jmenného seznamu žáků s razítkem a podpisem školy
  – registrace po internetu
 • DĚTI do 10let včetně zdarma
 • ZTP, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu zdarma
 • PRESS – po akreditaci zdarma
 • PARKOVNÉ celodenní – osobní vozidlo: 150 Kč  – autobus 450 Kč

KONTAKT PRO MÉDIA:

Markéta Klíma Holatová
PR manažerka veletrhu FOR BEAUTY
M: +420 602 135 473
E-mail: holatova@abf.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *