NOVINKA V ČESKÉ REPUBLICE – WONDER TECHNOLOGY

 Představujeme revoluční technologii na hubnutí a modelaci těla WONDER. Vyzpovídali jsme paní Alenu Jírů, ředitelku společnosti Body Care Clinic s.r.o., která je exkluzivním distributorem WONDER TECHNOLOGY na českém a slovenském trhu.

 Můžete představit přístroj WONDER pro naše čtenářky, které se s tímto pojmem ještě nesetkaly?

 Technologie WONDER je momentálně nejsilnější technologií na trhu pro rychlé spalování tuků a zároveň pro budování svalů. Můžu vás ubezpečit, že o tomto revolučním přístroji ještě hodně uslyšíme, protože to je něco, co kompletně mění estetický a kosmetický průmysl.

 

Jak vlastně WONDER funguje?

Jednoduše řečeno, svaly jsou extrémně zatíženy, takže dochází ke zrychlení metabolismu ve svalech a ke spalování tuků s mimořádným efektem na celkový vzhled těla. WONDER je první a jediné estetické zařízení, které kombinuje fokusované elektromagnetické pulzy a selektivní neurostimulaci vysoké intenzity. Jedná se o nejsilnější technologii pro spalování tuku a budování pevného těla. Neuvěřitelných 52 000 svalových kontrakcí za 25 minut aktivuje svaly nad rámec jakékoliv fyzické aktivity a zaměřuje se na ztrátu tuku v oblasti kolem svalu.

 V jakých zemích je Wonder zastoupen a čím si získal popularitu u pracovníků beauty sektoru a zákazníků?

Technologie Wonder je již teď ve 40 zemích světa a jeho popularita rychle roste, protože ty výsledky jsou jednoduše neskutečné. Právě neuvěřitelnými výsledky si získává svoji popularitu jak u zákazníků, tak u pracovníků v beauty oborech. Zde bych ještě podotkla, že na rozdíl od jiných procedur na modelaci těla, je tady naprosto neskutečně snadná manipulace s přístrojem. Klienta obsluhujete pouze ovládáním tabletu! Žádná namáhavá manipulace s nějakou těžkou hlavicí přístroje a stání hodinu u klienta! To vše je díky Wonder minulostí.

 Kdo je výrobcem této technologie?

WONDER je evropský výrobek a je vyroben ve Španělsku, což je opravdová záruka kvality.

 Které partie se dají přístrojem ošetřit? A čím vším nám Wonder může pomoci?

WONDER je vhodný pro všechny typy postav a ošetření těla je opravdu komplexní, protože umožňuje růst svalů a spalování tuku zároveň během jednoho ošetření v šesti aktivních zónách – paže, břicho, boky, hýždě a přední a zadní stehna. WONDER je tím pádem přístroj pro tvarování celého těla bez operace a bez bolesti. Všechny současné dostupné terapie pro modelaci těla ošetřují pouze pokožku a redukují tuk, ale WONDER cílí na skutečnou podstatu věci – fyziologii celého těla. Během jediného ošetření dokážete posunout hranice fyzických možností a výsledkem je:

  • Výrazný úbytek tuku
  • Zpevnění celého těla
  • Ztráta kilogramů
  • Odstranění celulitidy
  • Zvednutí hýždí
  • Vyrýsované břicho
  • Zpevnění pánevního dna
  • Redukce diastázy

Pro koho je ošetření přístrojem Wonder určeno a jak dlouho ošetření trvá? Je ošetření vhodné pro ženy i pro muže?

WONDER je vhodný jak pro ženy, tak pro muže a zároveň také pro všechny typy postav. Studie prokázaly překvapivou skutečnost, že o něco výraznější změny v oblasti břicha byly prokázány u klientů s mírnou nadváhou než u štíhlejších postav. Zde se ukazuje nápadný rozdíl oproti jiným známým přístrojovým terapiím, kde je tomu přesně naopak. Pouhých 25 minut na lehátku s technologií WONDER odpovídá 3 až 5 hodinám intenzivního tréninku v posilovně.

Kdy můžeme pozorovat první výsledky a jak často můžeme na ošetření chodit?

Výsledek na sobě pocítíte zpravidla již po druhém ošetření, někdo udává výsledek již po prvním ošetření, ale zpravidla tomu odmítá věřit, což je pochopitelné. Námi doporučený balíček je osm ošetření a následně doporučujeme udržovací ošetření pro dlouhodobý efekt. Klienti se často ptají, co se stane, když s cvičením Wonder přestanou. Nestane se nic, protože to je stejné, jako když přestanete cvičit. Dostanete se do formy, dobře vypadáte, ale pak přestanete a nejspíše po čase opět zatoužíte po tom, znovu se dostat do formy. Jednoduše řečeno, ošetření Wonder je opravdu návykové, protože kdo by nechtěl vypadat lépe a lépe a cítit se zdravější a spokojenější.

Je nutné dodržovat nějaké zásady před ošetřením nebo po něm? Pro koho není ošetření vhodné?

Doporučujeme chovat se stejně jako když jdete cvičit do posilovny. Tedy před cvičením se cítit zdráv, nejíst dvě hodiny před ošetřením a být dostatečně hydratován. Po ošetření Wonder doporučujeme zvýšit příjem tekutin a dopřát si kvalitní jídlo s obsahem bílkovin nebo proteinový koktejl pro správnou regeneraci a omezit alkohol. Ve zkratce: Wonder není vhodný pro těhotné a kojící ženy, dále pro osoby s kardiostimulátory, epilepsií a pro klienty s poruchami srážlivosti krve. Před ošetřením následuje podrobná konzultace s ošetřujícím personálem. Celkově byste se měli cítit zdraví. Lenost a odpor ke cvičení nevadí.

Kde si můžou zákazníci Wonder vyzkoušet?

Na našich stránkách průběžně doplňujeme informace o místech s technologií Wonder podle toho, jak přibývají místa s touto novinkou.

Wonder Technology CZ / SK

info@wonder-technology.cz

www.wonder-technology.cz

Vrážská 73 / 10

Praha 5 – Radotín, 153 00

 Exkluzivní distributor pro Českou a Slovenskou republiku společnost Body Care Clinic s.r.o.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *