Perfektní domácí nalíčení od make-upu až po oční linky pomocí jediného přístroje?

Americká kosmetická značka Dinair Airbrush make-up vstupuje na český a slovenský trh. Na rozdíl od klasického make-upu Dinair nepoužívá žádné štětce ani houbičky a skrze jemnou mlhu, která proudí ze vzduchové pistole, tak dosahuje přirozeného a přitom dokonale nalíčeného vzhledu.

Airbrushing využívá sílu vzduchu pro sprejování make-upu v ultrajemné „mlze“ přímo na pleť, za pomoci speciální vzduchové pistole. Během aplikace se pak pigmenty make-upu rozptýlí v molekulách vody a společně ulpí na povrchu kůže. Make-up tak ihned zasychá a zanechává souvislou dokonale nalíčenou pleť. Toto HD nalíčení vydrží bez jakýchkoliv dalších korekcí až 18 hodin a je odolné proti otěru i vodě.
Samotná technika je známá vizážistům a uměleckým maskérům už řadu let, v čem je Dinair specifický? Dosud byla tato metoda určená pouze profesionálům, a to především kvůli ceně a nepraktičnosti velkých neskladných kompresorů. Americká společnost reagovala vývojem speciálního kompaktního aplikátoru, který se vejde do dlaně, čímž se tato technika stává dostupnou každé ženě k pohodlnému domácímu použití.
Airbrushing zažívá na tuzemském trhu na úrovni každodenního domácího líčení svou premiéru, v zámoří ale Dinair funguje již přes tři dekády a zanechává za sebou sta tisíce spokojených zákaznic, které by si bez mini kompresoru a vzduchové pistole už líčení nedokázaly představit.

Nejde ale pouze o barevný podklad na pleť, Dinair navíc disponuje širokou škálou dalších produktů, díky kterým lze snadno nalíčit třeba růž na tvář, oční stíny, obočí nebo rty a dokonce i oční linky. Svou vysokou pigmentací a lehkým složením je ideální také pro zamaskování tetování, které si nepřejete při určitých společenských příležitostech ukazovat. Dokáže nahradit samoopalovací prostředky nebo i krátkodobě vylepšit barevný odstín vlasů. Jediný přístroj se tak postará o kompletní nalíčení.

Hlavní výhody airbrush make-upu ve srovnání s tradičními make-upy
• Rychlá a jednoduchá vysoce hygienická bezdotyková aplikace: nevtírá se do pleti, a tak neucpává póry, zůstává pouze na povrchu pokožky
• Dlouhotrvající efekt bez potřeby korekce: 18 – 24 hodin!
• Dokonalé nalíčení se zachováním přirozeného vzhledu pleti a přitom skvělými krycími schopnostmi, zakrývá veškeré nedokonalosti a vady pleti, tmavé kruhy pod očima, akné, pigmentové skvrny a dokonce i tetování
• Je odolný proti vodě, otěru, potu, slzám, nerozmazává se, nestírá, nestéká ani nebledne. Zůstane tam, kde má, dokud se neodlíčí (odličuje se stejně jako běžné make-upy)
• Možnost volby krytí make-upu od transparentního až po maximální
• Pleť je dokonalá i z bližšího pohledu, pracuje přesně a rovnoměrně – žádná maska, žádné nánosy, lehká textura, která nezatěžuje pleť
• Hypoalergenní, nekomedogenní, bez parabenů, silikonů a parfémů
• Není testován na zvířatech
• Šetří peníze. Jemný postřikem je spotřeba make-upu daleko nižší než u klasického nanášení, při kterém ho zůstává zbytečně mnoho na prstech či štětcích. Vydrží tak při každodenním používání až 2x déle

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *