Pozvedněte péči o svou pleť na vyšší level! Stačit vám na to bude pouhých 15 minut!

Všichni toužíme po krásné mladistvé pleti, pokud možnost bezbolestně a hlavně hned! Že to není možné? O opaku vás přesvědčí V-CARBON SYSTEM – první protivráskový peeling s aktivním karbonem a hexapeptidy!

V-CARBON SYSTEM nabízí neinvazivní omlazení pleti. Jde o první protivráskový peeling s aktivním karbonem, který dokáže vykouzlit lifting už za patnáct minut.  Přesvědčili jsme se o tom na Klinice krásy PHYRIS, která neinvazivní proceduru poskytuje a je zároveň školicím střediskem pro další estetické kliniky a kosmetičky.

Výjimečnost černé masky

Mezi zákazníky se rychle ujal název černá maska a její aplikace se stala velice oblíbenou a vyhledávanou službou pro svůj okamžitý a viditelný výsledek již po prvním sezení.

Postup je jednoduchý:

  1. Obličej se vyčistí.
  2. Na vyčištěný obličej se nanese V-CARBON FILM a nechá působit po doporučenou dobu.
  3. Po sejmutí masky se obličej ošetří produktem V-CARBON SPRAY, který nabízí střední nebo výrazný peelingový efekt podle typu a stavu pleti klienta.

Efekt je vidět okamžitě

  • minimalizují se vrásky
  • stahují se rozšířené póry
  • redukují se jizvy a akné
  • vyhladí se pleť
  • stimulují se kolagenová vlákna

Pro koho je V-CARBON SYSTEM vhodný?

Ošetření je vhodné pro každého, kdo potřebuje zjemnit strukturu pokožky, eliminovat vrásky nebo zatáhnout rozšířené póry. Nenáročný, bezbolestný peeling s přírodními kyselinami pleť nejen vyčistí, ale rovněž ji výrazně vypne a vyhladí.

Jak často si V-CARBON SYSTEM dopřát?

Klinické studie a protokol ošetření nabízejí dvě možnosti použití.  První je příležitostná aplikace, když potřebujete vypadat krásně v několika následujících dnech. Opakovat ji lze kdykoliv během roku alespoň jedenkrát měsíčně, a to i v létě, ale pak se doporučuje 48 hodin se neopalovat a používat SPF faktor 30 nebo 50 minimálně 7 dní po aplikaci.

Druhou možností je kúra. V tomto případě aplikujeme masku 3x po sobě každých 7-10 dní. Za 30 dní tak máte novou pokožku! Dále pak stačí pro domácí ošetření doplnit hydrataci nebo u zralé pleti peptidy a krémy s kmenovými buňkami.

Kontakt: Klinika krásy PHYRIS, Na Zájezdu 16, Praha 10 – Vinohrady

www.almaf.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *