Trendem současného beauty průmyslu je přirozenost

„Existuje obecné vnímání krásy či atraktivity, které je zakódováno v lidech již od narození. Souvisí s proporcemi obličeje a vyvážeností a je univerzální napříč kulturami i rasami,“ uvedl na tiskové konferenci kanadský chirurg Dr. Arthur Swift, který se zabývá krásou již více než 30 let. V souvislosti s omlazením je podle Swifta zásadní navrátit tváři specifické rysy a držet se přirozenosti. Toho lze dosáhnout pomocí obličejových výplní na bázi kyseliny hyaluronové Juvéderm.

Lidská tvář se v čase proměňuje a dochází k otočení tzv. trojúhelníku krásy. Trojúhelník krásy definuje plný a široký střed obličeje. Doplňují ho vysoce postavené tváře, plný dolní ret a mírně vystupující horní ret.

Docílit krásného a mladistvého vzhledu není nereálné. Ideálním řešením jsou obličejové výplně aplikované profesionálem na klinice. „Výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou vhodné především proto, že jde o látku, která je tělu vlastní, vstřebává se a působí přirozeně. „Při omlazení se vždy snažíme navracet tváři přirozený objem, o který v čase přišla. Zároveň také můžeme provádět korekce a dosáhnout symetrie, která je pro atraktivitu zásadní,“ říká Swift, který ve své praxi pracuje s produkty JUVÉDERM®.

Řada VYCROSSTM od JUVÉDERM® umožňují navrátit pleti původní vzhled, zvýraznit specifické kontury obličeje a docílit tak vytouženého vzhledu, a přitom si zachovat vlastní přirozenost. Pro ošetření různých částí obličeje existuje celá řada produktů JUVÉDERM® a viditelné výsledky lze pozorovat již krátce po ošetření.

JUVÉDERM® VOLUMA®
Produkt VOLUMA pomáhá navrátit ztracený objem pleti. Využívá se ve spánkové oblasti, v oblasti tváří i k navrácení pevnosti brady.

JUVÉDERM® VOLBELLA®
Tento produkt navrací rtům zpět jejich plnost. Zároveň nazdvihuje pokleslé koutky a vyhlazuje vertikální linky okolo úst (tzv. „kuřácké vrásky“).

JUVÉDERM® VOLIFT®
Tento jemný gel slouží ke korekci středně hlubokých až hlubokých vrásek a k modelaci kontur obličeje.

JUVÉDERM VOLITE®
Zajistí omlazenou pokožku s vyšším obsahem hydratace již po jedné kúře. Je to svého druhu jediný produkt, který zajišťuje mimořádně dlouhé trvání výsledku po jednom jediném ošetření, a to až 9 měsíců. Efekt je viditelný okamžitě, plného účinku je dosaženo během prvních 14 dnů po aplikaci, zejména díky biologické aktivitě kyseliny hyaluronové.

Dr. Arthur Swift
Dr. Swift je světoznámý plastický chirurg praktikující už více než 30 let. Vystudoval Lékařskou fakultu na McGill University v Montrealu. Absolvoval praxi v na Universitě v Miami, následně konzultoval a prováděl zákroky na několika klinikách. Roku 1993 založil vlastní moderní kliniku Westmount Institute of Plastic Surgery v Montrealu.

Zde provádí klasické chirurgické zákroky jako plastiku prsou, nosu atd., uznávaný je však především pro inovativní přístup k neinvazivním zákrokům. Zaměřuje se na přirozený vzhled svých pacientů a zdůrazňuje realistická očekávání. Vytvořil metodu používání injekcí zvanou „BeautiPHIcation“, kdy pomocí zlatého řezu stanovuje, kam je třeba aplikovat obličejové výplně. Dr. Swift je čelenem několika profesních asociací a mezinárodních komisí. O svých metodách a dalších poznatcích přednáší po celém světě.

Více informací o Dr. Swiftovi je dostupných na: https://www.drarthurswift.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *