Zatočte po Vánocích s přebytečnými centimetry

Kapr, bramborový salát, cukroví, chlebíčky a hodování u příbuzných a známých. Vánoce jsou svátky pohody, klidu a hojnosti. V lednu se pak ale většinou probudíme o několik kilo těžší a většina novoročních předsevzetí se týká především hubnutí.

Posilovny se plní a hodování střídají diety. Vhodným doplňkem k celkovému osvěžení těla je i detoxikační zábal Body Wraps, který vyplaví z těla nejen toxiny, ale zbaví nás i přebytečných centimetrů. Zábaly obsahují čistě přírodní produkty obohacené o minerály, které blahodárně působí na celkovou detoxikaci těla a přinášejí tak okamžitý úbytek centimetrů ihned po jediném zábalu, a to bez nežádoucího jojo efektu. Samozřejmě nic není kouzelné a je důležité dodržovat základy zdravé výživy a nezapomínat pravidelně cvičit. „Hollywood Body Wraps spočívají ve správném zabalení vašeho těla do 8-10 obinadel, která jsou předem namočena ve speciální lázni obohacené o minerály. Díky působení minerálů dochází k detoxikaci organismu a tím smrštění předtím nafouklých toxických tukových zásob. Tímto procesem dochází k okamžitému úbytku centimetrů,“ říká Zuzana Ščučinská z hbodywraps.cz.

K metodě Hollywood Body Wraps je vhodné využít i pohybu, kde se díky celkovému zrychlení metabolismu účinky zábalu ještě zvyšují. Na základě správného a bezpečného zabandážování dojde k nastartování lymfatického systému, k odvodu nadbytečné vody z těla, a tím i vyhlazení celulitidy.
Tato metoda je využívána déle než 20 let. Nejprve se používala pouze v lázních jako zábal určený pro detoxikaci těla a zkrášlení pleti. Po zjištění, že okamžitě po jediné kůře dochází k výraznému úbytku centimetrů, se tato metoda začala používat hlavně v USA pro vylepšení a zdokonalení postavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *