Znáte HairContouring?

Snad každá žena ví, jak za pomoci make-upu lehce zeštíhlit tvář, opticky zkrátit nos či zjemnit ostře řezané rysy. Podobně se dá kouzlit i s vlasy.

Proč své vlasy zbytečně trápit náročným zesvětlováním, když si nový trend můžete pořídit snadno, rychle a šetrně? Žhavý look nadcházející letní sezony, který si oblíbily hollywoodské hvězdy jako třeba Kim Kardashian, Sarah Jessica Parker, Jennifer Lopez či Selena Gomez, dorazil už i k nám. Za pomoci správně namíchaných světlých a tmavých pramenů se dá modelovat obličej tak, aby pěkné vyniklo a nechtěné bylo s citem potlačeno.

Každý tvar obličeje samozřejmě potřebuje trochu jiný přístup a jiné uspořádání světlých a tmavých pramenů. Vybrat si lze i různé délky (od 30 do 60 cm), nejrůznější barevné kombinace a provedení.

Speciálně proškolené kadeřnice dokážou vytvořit trendy look přesně na míru potřebám každé tváře. Vhodně zvolené pásky Quikkies či NANO nasadí na vlasy během chvilky a pak je upraví do požadovaného střihu.

Výsledek vypadá naprosto přirozeně, navíc jsou vlasy hustší. Velkou výhodou metody HairContouring oproti make-upu je, že večer spolu s odličovačem nezmizí, ale bude vaší tváři lichotit i několik týdnů. A až za nějaký čas zatoužíte po změně, necháte si pásky jednoduše sundat.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 05-06.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *