E.Mi – partner kosmetických salonů

Už šest let působí na mezinárodním trhu světová značka profesionální manikúry E.Mi – nehtový specialista, dodavatel kvalitních materiálů, poskytovatel služeb a certifikovaných zaměstnanců. Tým exkluzivních obchodních zástupců a kvalifikovaných technologů zabezpečuje produkcí a školí manikérky ve více než 32 000 nehtových studiích ve 156 městech od Kanady po Jižní Koreu.

E.Mi-manikúra zdobí ruce modelek významných módních návrhářů, setkáme s ní na světových pódiích v Londýně, Paříži, Soulu… E.MiLac používají stylisté celebrit, jako je Rihanna, Helena Bonham Carter a mnohé další. Vedoucí nehtoví stylisté pravidelně testují produkci značky E.Mi, dělí se o dojmy a předávají své zkušeností na sociálních sítích a blozích.

Společnost má zastoupení i v České republice. Letos v květnu byla otevřena pražská pobočka E.Mi Nail School. Poskytuje kvalitní profesní vzdělávání a kurzy pro zvýšení kvalifikace. Studium probíhá za použití autorských metodik na mezinárodní úrovni. Kromě klasických technik manikúry a pedikúry jsou studenti seznámeni i s unikátními návrhy nehtového designu značky E.Mi.

Na našem území se nachází také mezinárodní pobočka a výrobna. Prvotřídní suroviny a moderní technologie odpovídají přísným světovým standardům kvality a bezpečnosti. Konkurenční výhodou E.Mi je jedinečná řada módního dekoru. Charmicon, NailDress, NailCrust – to je jen malá část revoluční dekorační sady, dostupné jak profesionálům, tak i teprve začínajícím nehtovým designerům. Barevná paleta nabízí více než 200 odstínů.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *