Návrat pevného těla

Zjišťujete, že jste v zimě „poztrácela“ dobrou formu některých partií? Kůže je povislá a hrubá? Právě je nejvyšší část vzít si na paškál celé tělo. Začněte znovu se správnou životosprávou a přidejte trochu víc pohybu. Na pomoc si přizvěte k péči o pokožku šikovné pomocníky.

Přemýšlíte už o létě, plavkách a krátkých šatech, jenže vás trápí celulitida? Vtrhněte na ni všemi prostředky! Teplé dny a jarní sluníčko využijte k procházkám nebo jízdě na kole, k plavání a jiným sportům.

Zvyšte šanci na úspěch s pomocí speciálních přípravků, které si s odbouráním množství tukových buněk dokážou poradit.

Z kuchyně do koupelny

Pamatujte, že samotnou zeštíhlující péčí s kosmetickým přípravkem nedocílíte ideálních výsledků. Pokud má tělo větší přísun kalorií, než je výdej energie, tukové buňky získají špatné návyky. Začnou ukládat tuk a množit se, aby mohly uložit ještě větší množství tuku. Chce to na ně vyzrát.

Než se zaměříte na hubnutí a nerovné partie v místě stehen, paží a pasu, začněte s nápravou hned ráno v kuchyni. Podle výživových poradců na hubnutí je dobré vypít sklenici teplé vody s citronem a přidat odlehčenou stravu v podobě zeleniny.

Povislou a hrbolatou kůži můžete dále napravit masáží a zpevňujícími přípravky. Tak jako nás ráno povzbudí šálek espressa, tak i tělu dodá novou energii kávový peeling. Dopřejte své pokožce kofein plnými doušky. Stimuluje krevní oběh, úspěšně bojuje s celulitidou a pomáhá snížit výskyt strií.

S anticelulitní péčí pokračujte ve sprše. Masáž teplou a studenou vodou pořádně procvičí váš krevní oběh a lymfu. Nebojte se chladu, začněte vždy s příjemnou teplotou vody, pak vám studená určitě vadit nebude. Vaše kůže se vypne a zrychlí se obnova buněk. Stimulací mikrocirkulace pomůžete snižovat hromadění toxinů a zadržování vody.

Šokové terapie

Vyzkoušejte peelingová zrníčka a olej. Navlhčete pokožku a krouživými pohyby si vrstvu roztírejte po jednotlivých partiích. Tenhle rituál pomáhá proti zadržování vody a otokům. Objevte také masážní kalíšek. Využívá podtlaku stejně jako baňkování v kosmetickém salonu a pomáhá k rozproudění lymfy. Nebojte se bolesti.

Nejdříve začněte nanesením masážního oleje nebo mýdlové vody ve sprše, přiložte pohárek na místo a poté, co odsajete vzduch, ho uvolněte. Následně provádějte pohyby ve tvaru „s“ a zakončete je silným tlakem na zóny nejvíc zatížené tukem. K rozproudění krve také vystačíte s hrubou žínkou, lufou nebo masážítkem.

Pokud obsahují speciální silice, například zázvorové, zlepšují mikrocirkulaci. Kakaové máslo nebo jojobový olej zjemní povrch pokožky a není nutné používat následně už žádný přípravek.

Potravinové doplňky můžou pomoct jako zrychlená terapie pro všechny typy celulitidy. Obsahují převážně kofein, escin nebo výtažky ze zelené kávy. K šokové terapii v léčení všech typů celulitidy můžete využít tablety s kofeinem a escinem. Kombinují spalování tuků a drenážní účinek.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 03-04.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *