Omlazení v přímém přenosu

Veronika dospěla k závěru, že po čtyřicítce už má vrásky viditelnější a nechce se s tím smířit. Poté, co nám sdělila své očekávání, padlo rozhodnutí: k pravidelné kosmetické péči přidat nějaké neinvazivní ošetření.

Sešli jsme se proto v pražském salonu Korunka. Proč?

„Protože se zaměřujeme na omlazení obličeje i těla a máme v tom více než dvacetileté zkušenosti,“ říká Jana Petráková, která pravidelně navštěvuje tuzemské i mezinárodní kosmetické výstavy a veletrhy, takže její salon vždy přichází mezi prvními s novými metodami a trendy v péči o pleť i o celé tělo.

Plastický chirurg ještě chvíli počká

„V určitém věku naše pokožka začne ztrácet pružnost, vypadá unaveně a povadle, vrásky se prohlubují. Dámy to často řeší botoxovými injekcemi, liftingovými nitěmi, výplněmi nebo dokonce chirurgickým vypnutím pleti,“ dodává majitelka salonu. „Podle mých zkušeností je možné tyto zásahy oddálit. Stačí si pravidelně dopřávat radiofrekvenci s Duolift Sequential.“ A právě tento přístroj za hodinku ubere Veronice z tváře několik let.

Do péče si ji právě vzala kosmetička Nikola. Naše čtenářka do procesu omlazování nijak nezasahovala. Jejím přáním bylo pleti prospět za použití pouze neinvazivních přístrojů. Přiznala, že si salon trochu „nastudovala“, a právě přístroj Duolift ji zaujal. Teď už uléhá na lůžko a za chvíli pozná, co moderní technologie s její pleti dokáže.

Špachtlička, vlny a světlo

Niki vysvětluje, že se vzhledem k stavu pokožky klientky opravdu rozhodla pro ošetření radiofrekvencí. Bude se skládat ze tří části a ke slovu přijde postupně ultrazvuková špachtle, potom radiofrekvenční vlny a nakonec luminoterapie, tedy omlazující světlo.

Úkolem ultrazvukové špachtle je pleť dokonale vyčistit, aby se při mezoterapii do pokožky dostaly aktivní látky z použité dermokosmetiky. Po ní nastoupí radiofrekvenční sonda, která své vlny posílá až do třímilimetrové hloubky a prohřívá pokožku v rozmezí od 37 do 41 stupňů Celsia. Veronika ale necítí žádné pálení, jenom příjemné teplo. Poděkovat za to může speciálnímu vodivému gelu.

„Nastartuje se tak zhruba třítýdenní proces aktivizace tvorby nových kolagenových a elastinových vláken,“ vysvětluje kosmetička. „Pokožka bude po ošetření krásně hydratovaná, zpevněná a vyhlazená.“ Účinky ošetření na závěr ještě zesílí luminoterapie, tedy působení světla určité vlnové délky.

Účinný a bezpečný

Veronika ještě nedostala do ruky zrcátko, aby posoudila efekt, ale my ho už vidíme: její pleť je rozzářená, vrásky někam zmizely. Za chvíli se rozzáří i naše čtenářka, když vidí výsledek společného působení odbornice a „chytré mašinky“.

Jana Petráková k tomu ještě dodává, že radiofrekvenční přístroj je nejen účinný, minimalizuje tvorbu vrásek, pleť bělí, zpevňuje kontury obličeje, takže působí dobře i na druhou bradu (v případě Veroniky to nebylo nutné), krk a dekolt, ale hlavně je bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 05-06.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *