Skočte si na kosmetiku!

Vidíte v zrcadle a také cítíte, že vaše pleť není na konci zimy v nejlepší formě? Zkoušíte přidat v péči, ale nic moc nezabírá? Možná na to nemůžete v domácích podmínkách ani stačit. Obraťte se na odborníky v kosmetických salonech. Máme pro vás tři ověřené tipy.

Některé salony nabízejí sezonní kúry, přímo zaměřené na konkrétní období. Toho je dobré využít právě teď, po dlouhé zimě.  Je prokázáno, že bez pomoci rychleji stárneme.

Pleť ztratila velký díl hydratace, je mdlá a unavená. Projevuje se povadlostí a ztrátou jasu. Kosmetička pro vás vybere vhodnou péči, nabitou vitaminy a ovocnými výtažky a doporučí speciální péči i na doma. Doplní hydrataci ve vrstvách pleti a okysličí buňky. Vše, co nám po zimě chybí. Můžete vyzkoušet originální kombinace přípravků a také nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami, nezbytnou relaxací a dokonalou masáží.

Nebuďte jako bledule

Stejně jako ve stravě, i pleti chybí vitaminy.  V kosmetice jsou účinnými antioxidanty, které posilují proti vnějšímu, městskému a znečištěnému ovzduší. Hitem v kosmetice je vitamin C, který urychluje obnovu buněk a zlepšuje odstín v tvářích. Můžete ho objevit jako součást krémů nebo samostatně v sérech a speciálních přípravcích. Je citlivý na vzduch a musí se  s ním zacházet opatrně.

Proto se častěji používá při odborném ošetření v salonech.  Pro ženy v době menopauzy i později je nově používán vitamin D, který bez slunění chybí. Na bázi déčka pracují výtažky z čekanky, které dokážou stimulovat receptory vitaminu D.  Nacházejí se v bazální vrstvě epidermis a posilují kožní bariéru. Bojují tak proti ztenčování kůže.

Vpusťte svěží vítr do tváří

V zimě jsme často zalezlí raději doma a procházkám na zdravém vzduchu moc nedáme. Přitom okysličení pomáhá zdraví pleťovým buňkám.  Pokud pokožka nemá dostatek kyslíku, nedostane dostatečné množství minerálů a vitaminů pro svou výživu, nemůžeme se divit, že je suchá a povadlá. Objeví se předčasné vrásky, ucpané póry, kolem očí temné kruhy, barva pleti je až šedá.

Tip K&W: Vyhledejte okysličující ošetření. Procedura je nezbytná pro každého obyvatele metropole s neustálým stresem a také pro kuřáky (i pro muže). Okysličující a regenerující péče VIP O², která byla vyvinuta francouzskými specialisty Biologique Recherche, eliminuje nepříznivé účinky znečištěného životního prostředí na kůži. V průběhu procedury se používají výrobky okysličující řady.

Ve speciálním složení je ingredience přenášející kyslík do vrchních vrstev epidermis a zvyšující množství kyslíku na povrchu pokožky.  Díky tomu epidermis produkuje hormony růstu buněk, které stimulují regeneraci pleti. Účinek vidíte okamžitě, sjednocený vzhled a odstín pleti. Mizí známky únavy, výsledky jsou viditelné na tmavých kruzích pod očima. Obnovuje se hydrolipidový film pokožky a elasticita pleti.

 

Pokračování článku a mnoho dalšího naleznete v K&W 03-04.2019

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *