Pořádek dělá přátele

Chcete-li zůstat kamarádi se svým organismem a hezky vypadat, pěkně si v něm na podzim ukliďte…

Plavková sezona je za námi. A tak si hodně žen myslí, že cesta ke štíhlejší a pěkně tvarované postavě se vrátí až na jaře. Zapomínají na to, že ani plastický chirurg neudělá zázrak na počkání.

S ubývajícími slunečními paprsky si domácnost i organismus žádají velký úklid. Doma to vyřídíme s kýblem a hadříkem, ale tělu a duši pomůže kvalitní detox, vhodné jídlo, pohyb a rozumná očistná kúra. Potřebujeme čas od času restartovat organismus, zvlášť na podzim, kdy se zpomaluje metabolismus a tělo přibírá kila navíc.

Pod pojmem podzimní očista si ale nepředstavujme hladovění ani žádné radikální diety či experimenty. Pouze ověřené metody. Odměnou vám bude nejen snížení váhy, zmenšení celulitidy, ale taky lepší, hladší pokožka a zdravý duch ve zdravém těle. Beauty clinic Synergy pro vás připravila exkluzivní tělový rituál „Katalytická termolipolýza – Termosauna Esudativa“, který je v ČR novinkou.

Rituál spočívá v nanesení speciálních účinných tělových hmot řady METRINI a následné aplikaci tepelné přikrývky (termosauny) na dobu 30–40 minut. Během prvních 20 minut zahřívání se díky kombinaci tělové hmoty a tepla rozpouštějí metabolické škodliviny i tuky v těle a následně se z těla vylučují produkty rozpadu a přebytečná voda. V další fázi ošetření tělo redukuje tukové polštářky, zmenšuje projevy celulitidy a vyhlazuje pokožku. Po ošetření se budete cítit jako po luxusní lázeňské proceduře.

Tělové hmoty METRINI vám vybereme podle potřeby vašeho těla a cílů, kterých chcete dosáhnout:

  1. Lipo-remove – zrychluje metabolismus tuků uvolněním metabolických škodlivin do tkáně. Tělová hmota obsahuje: karnitin, kofein, fosfátdicholin, Regu-Shape, výtažky z ananasu, břečťanu, papáji, lípy, třezalky, kaštanu, éterické oleje z citronu, levandule, bílého čaje, metylnikotinát, biodisponibilní kyslík, teofylin, organický jód.
  2. Dren-remove – ošetření s drenážními vlastnostmi s posílením regenerace, vylučováním přebytečných tekutin a toxinů, zlepšení otoků a formování postavy. Tělová hmota obsahuje: kofein, aescin, organický jód, karnitin, teofylin, biodisponibilní kyslík, botanické výtažky z ananasu, břízy, břečťanu, lípy, pomeranče, sluncovky kalifornské.
  3. Mix-remove – pro tvarování postavy je nejvhodnější kombinace dvou tělových hmot (lipo-remove a dren-remove)

Co můžete očekávat po rituálu?

  • Redukci otoků a tuků
  • Intenzivní odstranění přebytečné vody
  • Nastartování metabolismu v těle
  • Výraznou redukci celulitidy
  • Celkové uvolnění
  • Zkvalitnění spánku

Cena jedné procedury: 1 600 Kč

Doporučená kúra 6 procedur – 1x týdně

V případě zakoupení všech 6 procedur – zdarma tělová procedura pro tělo a relaxaci LPG Lipomassage

Více o tělových rituálech zde: 

 http://www.synergycosmetic.cz/portfolio/pece-o-telo/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *